26 Mart 2007 Pazartesi

Nilambara'nın Yazısı

http://www.indigodergisi.com/nilgundogan_18.htmHeeeyyy... Nilambara'nın yazısı İndigo'nun Mart sayısında yayınlanmış... :)
Biliyor muydunuz? Biliyorduysanız niye söylemediniz Nilambara?
Çok mutlu oldum yazınızı orada görünce... Yenilerini bekliyorum...

Hem Tofu'ya, hem de İndigo'ya... Yaşasınnn...

4 yorum:

Burcu dedi ki...

http://www.indigodergisi.com/nilgundogan_18.htm

yazinin linki burada...Nilambara, harika oldu bu...cok kutluyorum..Sayfanın sonunda gulumseyen fotografınızı gorunce mutlu oldum... darısı yolunu actıgınız diger tofucanların basına.. Berrin'cim kitabini ne zaman basiyoruz mesala..Artık alısmamız lazım bunlara.. şaşırmayalım zaten..Hepiniz bir degersiniz..

valla selen seni de takdir etmek lazım..biz unutmustuk o yazıyı editore yolladıgımızı-ne ara gordun baktın ..valla bravo sanada..

e hadi tofucanlar-hareket zamanı...
nerde hareket, orda bereket...

Brajabanita dedi ki...

Nilambara'cigim
İndogu dergisi ile ilk adim cok anlamli cok duygulandim devamini bekliyorum....Tebrikler didicim

Nilambara dedi ki...

Selenciğim bana da sürpriz oldu, üstelik yorgunluktan bedenimi hissetmediğim bir sırada çok ta hoş bir motivasyon oldu... Burcu'nun dediği gibi unutmuştum bile yolladığımızı :)
Bugün ilginç bir gün, sabah 08.45 ofisteyim, birazdan çıkacağım ve bu müthiş motivasyonumu fuarın açılış hengamesinde tüketeceğim :(

Sevgili tofucanlar, hepimiz aşkla yaşıyoruz heranımızı ve inanıyorum ki hepimizin önünde aşkla dolu harika yollar açık, sonsuz şefkat dolu güzellikler bekliyor hepimizi...

berrin dedi ki...

nilambara
bu gerçekten harika...
seni tebrik ediyorum:)